Menu

O nás

V nástrojárně se zabýváme výrobou dílů pro ohybové a střižné nástroje, výrobou forem, dílů k formám, výrobou rámů forem, zápustky pro kovárny, dále vyvíjíme a vyrábíme jednoúčelové stroje pro profilování žaluzií. Stroje pro profilování exportujeme do zemí jako jsou Slovinsko, Francie, Izrael, Turecko, Japonsko a jiných.

Pracuje zde více než 50 zaměstnanců na pracovištích CNC obráběcích center, elektroeroze, brusírny a nástrojářů. Disponujeme moderními technologiemi a neustále investujeme do jejich modernizace a obnovování.

Vlastníme moderně vybavenou nástrojárnu.
Mezi jejíž hlavní výrobní činnosti patří:

Historie

Společnost ISOTRA a.s. byla založena v Bolaticích v roce 1992 Ing. Erichem Stavařem a Ing. Bohumírem Blachutem. Z původní společnosti s ručením omezeným se zaměřením na velkoobchod těsněním do oken včetně realizace montáží se ISOTRA v roce 2007 změnila na akciovou společnost. Průběžně rostlo také portfolio podnikatelských aktivit firmy ISOTRA, od montáží žaluzií, přes výrobu kompletního sortimentu stínicí techniky, až po výrobu vlastních komponentů a CNC technologických linek pro výrobu žaluzií.

V dnešní době disponuje ISOTRA a.s. vlastním vývojovým pracovištěm, projekční kanceláří, moderní nástrojárnou, lisovnou termoplastů a rozsáhlými výrobním provozy. To vše díky obrovské vůli neustále se rozvíjet a hledat nová technická řešení. Společnost ISOTRA se zajímá o problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v této oblasti ji řadí mezi přední výrobce stínicí techniky a je vnímána jako jeden z technologických lídrů nejen v České republice, ale i ve světě. Technologickou vyspělost společnosti dokládá také vlastnictví několika dvou světových patentů, šesti národních patentů a sedmnácti užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky.

Certifikát kvality

Certifikát kvality

Máte zájem o naše služby?